Apie


Profesionalus fotografas ANDRIUS REPŠYS
 
Pastaruoju metu fotografuojant tokioms didelėms kompanijoms kaip „Panevėžio keliai“, „Oro navigacija“, „Dominari“ ir kitoms kilo poreikis fotografuoti iš oro. Bene paprasčiausias būdas tai daryti - samdyti lėktuvą ar malūnsparnį, tačiau ne visada tai įmanoma. Yra vietų kuriose dėl saugumo reikalavimų neįmanoma nusileisti žemiau arba visai negalima skristi orlaiviu.
 
Tokiems atvejams fotografuoti iš oro pradėti naudoti nuo žemes valdomi multikopteriai. Jais dažniausiai fotografuoja mėgėjai, kuriems finansinės galimybės leidžia įsigyti šią įrangą ir neturi supratimo apie pačią fotografiją. Tad nuotraukos būna mėgėjiškos, netinkamos efektyviai reklamai, knygų leidybai.
 
Reklama turi būti efektinga - sužadinti norą pirkti, keliauti, aplankyti sudominusią vietą. Svarbiausia yra pagauto kadro sukeltas įspūdis.
Fotografuojame multikopteriu - šešių variklių malūnsparniu valdomu nuo žemės. Įsigyta profesionali įranga ir ilgametė fotografavimo patirtis leidžia klientams pasiūlyti nepriekaištingos kokybės nuotraukas, kurios galės būti naudojamos reklamai, knygų leidybai ir pan.
 
Naudojame veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą taip pasiekdami aukščiausią nuotraukų kokybę. Nenaudojame jokių, muilinių, integruotų kamerų, GoPro ir kitokių nesamoningų fotoaparatų, kurie yra skirti laisvalaikiui, žaidimams, ir jokiu būdu ne rimtam ir kokybiškam darbui.
 
Visos teisės saugomos įstatymo. Kopijuoti, dauginti, platinti, eksponuoti be autoriaus sutikimo DRAUDŽIAMA!!!